Licensed to Wayne Trace High School     HY-TEK's Meet Manager 5/7/2018 07:28 PM
                   43rd Annual Wayne Trace Relays - 5/7/2018                   
                            Wayne Trace High School                            
                                    Results                                    

                    Women - Team Rankings - 14 Events Scored
===============================================================================
    1) Kalida                     122        2) Paulding                   90   
    2) Ayersville                  90        4) Wayne Trace                72   
    5) Continental                 18                                           

                    Men - Team Rankings - 14 Events Scored
===============================================================================
    1) Ayersville                  92        2) Kalida                     78   
    3) Wayne Trace                 74        3) Continental                74   
    5) Paulding                    62                                           
Girls 4x103 Meter Relay Iron Woman R
================================================================================
  Reg Record: R 1:01.16  2011        Wayne Trace                               
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Kalida                                                       1:02.67   10   
     1) Sarah Klausing 12               2) Maclerin Morrisseey 11         
     3) Grace Klausing 9                4) Morgan Mock 11                 
  2 Paulding                                                     1:02.73    8   
     1) Stephanie Powell 12             2) Leah Nusbaum 11                
     3) Gillian Porter 9                4) Saddie Estle 9                 
  3 Ayersville                                                   1:09.93    6   
     1) Kara Retcher 9                  2) Amanda Addington 11            
     3) Madison Rowe 9                  4) Adriannia Lewis 12             
  4 Wayne Trace                                                  1:10.18    4   
     1) Madison Chastain 12             2) Erica Mohr 12                  
     3) Kylie Pfeifer 10                4) Kali Reel 10                   
 
Girls 4x200 Meter Relay
================================================================================
  Reg Record: R 1:51.10  2014        Toledo Christian                          
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kalida                                            1:48.80    1:51.03R  10   
     1) Abby Maag 10                    2) Brenna Smith 9                 
     3) Kathryn Siebeneck 9             4) Hannah Berheide 9              
  2 Paulding                                          1:54.00    1:53.63    8   
     1) Kaylee Plummer 12               2) Maggie Manz 9                  
     3) Gabriella Stahl 12              4) Jacee Harwell 12               
  3 Ayersville                                        1:53.20    1:53.88    6   
     1) Meghan Engel 12                 2) Teryn Bour 9                   
     3) Ashlee Tressler 11              4) Nicole Fishpaw 9               
  4 Wayne Trace                                       1:57.00    2:01.68    4   
     1) Kaitin Vest 10                  2) Gracie Gudakunst 12            
     3) Madison Elston 10               4) Miriam Sinn 10                 
  5 Continental                                                  2:03.30  
     1) Sierra Prowant 11               2) Shelby Collier 9               
     3) Trinity Prowant 9               4) Katie Keller 10                
 
Girls 4x400 Meter Relay
================================================================================
  Reg Record: R 4:03.12  2004        Fairview                                  
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kalida                                            4:25.00    4:23.73   10   
     1) McKayla Maag 10                 2) Kathryn Siebeneck 9            
     3) Abby Maag 10                    4) Taylor Lucke 12                
  2 Paulding                                          4:36.00    4:27.51    8   
     1) Kaylee Plummer 12               2) Gabriella Stahl 12             
     3) Bayley March 9                  4) Jessica Weller 11              
  3 Ayersville                                        4:39.03    4:35.01    6   
     1) Meghan Engel 12                 2) Kaylynn Wellman 9              
     3) Allison Engel 9                 4) Ashlee Tressler 11             
  4 Wayne Trace                                       4:47.90    4:53.18    4   
     1) Sadie Sinn 11                   2) Katrina Stoller 9              
     3) Kaylee Shepherd 11              4) Cassidy Campbell 9             
 
Girls 4x800 Meter Relay
================================================================================
  Reg Record: R 10:28.84  2017        Lima Central Catholic                    
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kalida                                           10:29.00   11:10.83   10   
     1)                                 2) Kyla Fortman 10                
     3) Kierstan Siebeneck 12           4) Taylor Lucke 12                
  2 Wayne Trace                                      11:21.00   11:32.55    8   
     1) Cassidy Campbell 9              2) Katie Stoller 9                
     3) Sadie Sinn 11                   4) Addie Etzler 10                
  3 Paulding                                         13:09.00   12:42.42    6   
     1) Abbie McMichael 12              2) Jocelyn Camposano 12           
     3) Miah Coil 12                    4) Elyse Manz 9                   
  4 Ayersville                                       11:46.95   12:45.34    4   
     1) Kelly Limbaugh 9                2) Kaylynn Wellman 9              
     3) Alexis Hagerman 11              4) Olivia Barraza 12              
 
Girls 800 Sprint Medley
================================================================================
  Reg Record: R 1:54.31  2014        Toledo Christian                          
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Continental                                                  2:04.10   10   
     1) Shelby Collier 9                2) Trinity Prowant 9              
     3) Sierra Prowant 11               4) Katie Keller 10                
  2 Kalida                                            2:05.00    2:06.61    8   
     1) Grace Miller 10                 2) Carlee Recker 9                
     3) Morgan Ridinger 9               4) Hannah Berheide 9              
  3 Ayersville                                                   2:07.43    6   
     1) Nicole Fishpaw 9                2) Alexis Hagerman 11             
     3) Kelly Limbaugh 9                4) Paige Olds 11                  
  4 Wayne Trace                                                  2:12.37    4   
     1) Maria Stoller 9                 2) Misti Klopfenstein 9           
     3) Madison Elston 10               4) Katrina Stoller 9              
 -- Paulding                                                          DQ  
     1) Faith Rose 9                    2) Maggie Manz 9                  
     3) Kaylee Plummer 12               4) Bayley March 9                 
 
Girls 1600 Sprint Medley
================================================================================
  Reg Record: R 4:34.23  2013        Wayne Trace                               
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Paulding                                                     4:48.39   10   
     1) Jacee Harwell 12                2) Maggie Manz 9                  
     3) Jessica Weller 11               4) Gabriella Stahl 12             
  2 Kalida                                            4:52.00    4:50.35    8   
     1) Taylor Lucke 12                 2) Carlee Recker 9                
     3) McKenna Bockrath 10             4) Carlie Rampe 10                
  3 Wayne Trace                                                  5:07.07    6   
     1) Madison Elston 10               2) Ashlynn Parrish 10             
     3) Morgann Butler 10               4) Gracie Laukhuf 11              
  4 Ayersville                                                   5:15.95    4   
     1) Abigail Giesige 9               2) Paige Olds 11                  
     3) Kelly Limbaugh 9                4) Abbigail Miller 11             
 
Girls Distance Medley
================================================================================
  Reg Record: R 13:42.08  2007        Ayersville                               
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kalida                                           13:40.00   14:28.87   10   
     1) McKenna Bockrath 10             2) Carlie Rampe 10                
     3) Kierstan Siebeneck 12           4) Kyla Fortman 10                
  2 Wayne Trace                                                 14:57.10    8   
     1) Morgann Butler 10               2) Addie Etzler 10                
     3) Cassidy Campbell 9              4) Gracie Laukhuf 11              
  3 Paulding                                                    17:24.97    6   
     1) Pia Bornholdt 11                2) Jocelyn Camposano 12           
     3) Miah Coil 12                    4) Elyse Manz 9                   
  4 Ayersville                                                  18:05.25    4   
     1) Tayvin Tyler 12                 2) Marcy Miller 11                
     3) Olivia Barraza 12               4) Christina Greene 12            
 
Girls 4x100 Meter Shuttle Hurdle
===================================================================================
  Reg Record: R 1:12.69  2011        Antwerp                                   
    School                                               Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Kalida                                            1:20.00    1:16.85   2  10   
     1) Brenna Smith 9                  2) Morgan Ridinger 9              
     3) McKayla Maag 10                 4) McKenna Bockrath 10            
  2 Paulding                                                     1:17.02   2   8   
     1) Bayley March 9                  2) Pia Bornholdt 11               
     3) Jessica Weller 11               4) Kaylee Plummer 12              
  3 Ayersville                                                   1:23.47   1   6   
     1) Abigail Giesige 9               2) Allison Engel 9                
     3) Abbigail Miller 11              4) Marcy Miller 11                
  4 Wayne Trace                                                  1:23.58   1   4   
     1) Kaylee Shepherd 11              2) Sadie Sinn 11                  
     3) Chloe Thompson 10               4) Katrina Stoller 9              
 
Girls High Jump Relay
================================================================================
  Reg Record: R 10-03  2008        Paulding                                    
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Teryn Bour                 9 Ayersville           5-02.00    5-00.00    5   
  2 Kaylee Shepherd           11 Wayne Trace          4-06.00    4-08.00    4   
  3 Sarah Klausing            12 Kalida               4-06.00    4-06.00    3   
  4 Pia Bornholdt             11 Paulding             4-04.00    4-04.00    2   
  5 Faith Rose                 9 Paulding             4-06.00    4-02.00    2   
  5 Chloe Thompson            10 Wayne Trace          4-04.00    4-02.00    4   
  5 Dayna Schimmoeller         9 Kalida                          4-02.00    3   
  5 Marcy Miller              11 Ayersville           4-08.00    4-02.00    5   
 
Girls Pole Vault Relay
================================================================================
  Reg Record: R 16-01  2012        Paulding, Pettisville                       
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jacee Harwell             12 Paulding            10-00.00    9-00.00    5   
  2 Shelby Collier             9 Continental          8-06.00    8-06.00    4   
  3 Ashlee Tressler           11 Ayersville           8-00.00    7-06.00    4   
  3 Bayley March               9 Paulding             7-06.00    7-06.00    5   
  5 Grace Miller              10 Kalida               7-00.00    7-00.00    3   
  5 Marcy Miller              11 Ayersville           7-00.00    7-00.00    4   
  7 Ashlynn Parrish           10 Wayne Trace          6-06.00    6-06.00  
  7 Hannah Berheide            9 Kalida                          6-06.00    3   
 
Girls Long Jump Relay
=====================================================================================
  Reg Record: R 30-02.75  2014        Toledo Christian                         
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Kathryn Siebeneck          9 Kalida              14-04.00   13-06.00   NWI   5   
  2 Miriam Sinn               10 Wayne Trace         13-07.00   13-02.75   NWI   4   
  3 Kaylynn Wellman            9 Ayersville          13-05.00   13-01.75   NWI   4   
  4 McKayla Maag              10 Kalida              15-01.00   12-11.50   NWI   5   
  5 Pia Bornholdt             11 Paulding            14-04.00   12-10.50   NWI   3   
  6 Madison Elston            10 Wayne Trace         13-00.00   11-05.00   NWI   4   
  7 Saddie Estle               9 Paulding            14-02.00   10-06.00   NWI   3   
 -- Meghan Engel              12 Ayersville          16-06.75       FOUL       
 
Girls Shot Put Relay
================================================================================
  Reg Record: R 69-03.75  2013        Fairview                                 
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sarah Klausing            12 Kalida              36-07.50   35-09.00    5   
  2 Maclerin Morrisseey       11 Kalida              35-01.00   34-11.00    5   
  3 Leah Nusbaum              11 Paulding            32-03.00   32-09.00    3   
  4 Adriannia Lewis           12 Ayersville          35-04.00   32-02.00    4   
  5 Amanda Addington          11 Ayersville          31-06.00   31-05.00    4   
  6 Madison Chastain          12 Wayne Trace         29-00.00   26-09.50    2   
  7 Saddie Estle               9 Paulding            27-08.00   26-06.50    3   
  8 Erica Mohr                12 Wayne Trace         31-00.00   25-04.00    2   
  9 Cami Butler               10 Continental         22-03.50   23-07.00  
 10 Ellie Schwarzman           9 Continental         23-03.50   22-05.00  
 
Girls Discus Throw Relay
================================================================================
  Reg Record: R 208-01  2017        Ayersville                                 
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Morgan Mock               11 Kalida                103-01     105-07    4   
  2 Amanda Addington          11 Ayersville             93-02   98-09.50    5   
  3 Adriannia Lewis           12 Ayersville          93-10.50      98-04    5   
  4 Madison Chastain          12 Wayne Trace           102-07   95-03.50    3   
  5 Brooke Bradford           11 Continental         92-04.50      91-09    2   
  6 Erica Mohr                12 Wayne Trace            96-09      90-09    3   
  7 Sarah Klausing            12 Kalida                 98-10      84-08    4   
  8 Leah Nusbaum              11 Paulding               88-04      78-02  
  9 Cami Butler               10 Continental            78-00      76-01    2   
 10 Stephanie Powell          12 Paulding               79-03      75-05  
 
Women 4x100 Meter Relay
================================================================================
  Reg Record: R 52.48  2014        Toledo Christian                            
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Paulding                                            52.10      52.47R  10   
     1) Jacee Harwell 12                2) Gabriella Stahl 12             
     3) Jessica Weller 11               4) Maggie Manz 9                  
  2 Ayersville                                          53.54      52.73    8   
     1) Paige Olds 11                   2) Teryn Bour 9                   
     3) Ashlee Tressler 11              4) Nicole Fishpaw 9               
  3 Kalida                                              54.40      53.25    6   
     1) Abby Maag 10                    2) Hannah Berheide 9              
     3) Kathryn Siebeneck 9             4) McKayla Maag 10                
  4 Wayne Trace                                         55.64      55.43    4   
     1) Miriam Sinn 10                  2) Ellie Moore 11                 
     3) Kaitin Vest 10                  4) Gracie Gudakunst 12            
  5 Continental                                                    56.90  
     1) Shelby Collier 9                2) Trinity Prowant 9              
     3) Sierra Prowant 11               4) Katie Keller 10                
 
Boys 4x100 Meter Relay
================================================================================
  Reg Record: R 44.79  2007        Paulding                                    
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Kalida                                              45.50      45.14   10   
     1) Chandler Hopkins 12             2) Josh Verhoff 11                
     3) Trevor Vorst 11                 4) Grant Laudick 11               
  2 Paulding                                            46.09      47.05    8   
     1) Drew Lumpkins 11                2) Seth Dysinger 10               
     3) Jesse Goings 12                 4) Hunter Kesler 11               
  3 Wayne Trace                                         47.80      48.87    6   
     1) Ethan Moore 9                   2) Carl Kuschuall 10              
     3) Eli Moore 9                     4) Isaac Head 9                   
  4 Ayersville                                          51.40      49.14    4   
     1) Layne Froelich 11               2) Isaac Hinojosa 12              
     3) Lukas Calhoun 9                 4) Ryan Martin 11                 
  5 Continental                                                    55.83  
     1) Justin Etter 10                 2) Andrew Johns 10                
     3) Karson Prowant 10               4) Bryce Recker 9                 
 
Boys 4x103 Meter Relay Iron Man Rel
================================================================================
  Reg Record: R 47.64  2014        Wayne Trace                                 
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Wayne Trace                                                    52.66   10   
     1) Nate Showalter 10               2) Carson Rupp 9                  
     3) Evan Mohr 11                    4) Noah Hasch 11                  
  2 Ayersville                                                     54.98    8   
     1) Logan Schlachter 10             2) Evan Clark 9                   
     3) Ryan Clark 9                    4) Hunter Miles 12                
  3 Continental                                         56.00      55.36    6   
     1) Wyatt Stauffer 10               2) Connor Maag 9                  
     3) William McMonigal 12            4) Isaac Gibbs 9                  
  4 Kalida                                                         55.95    4   
     1) Trevor Siefker 10               2) Aden Fersch 10                 
     3) Brian Edwards 11                4) Kaden Ellerbrock 10            
  5 Paulding                                                       56.52  
     1) Brendan Hornish 9               2) Dylan Laney 9                  
     3) Quincy Porter 9                 4) Jacob Eblin 11                 
 
Boys 4x200 Meter Relay
================================================================================
  Reg Record: R 1:34.00  2008        Paulding                                  
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kalida                                            1:34.40    1:33.42R  10   
     1) Trevor Vorst 11                 2) Grant Laudick 11               
     3) Carter Moore 12                 4) Josh Verhoff 11                
  2 Paulding                                          1:39.08    1:40.31    8   
     1) Drew Lumpkins 11                2) Jacob Deisler 10               
     3) Riley Coil 10                   4) Jesse Goings 12                
  3 Continental                                       1:38.57    1:40.91    6   
     1) Cristian Perez 11               2) Taron Butler 11                
     3) Garrett Recker 12               4) Christian Keller 12            
  4 Ayersville                                        1:42.70    1:41.84    4   
     1) Nicholas Brown 12               2) Isaac Hinojosa 12              
     3) Ethan Schlachter 12             4) Ryan Martin 11                 
  5 Wayne Trace                                       1:39.00    1:41.92  
     1) Ethan Moore 9                   2) Andrew Sinn 10                 
     3) Eli Moore 9                     4) Carl Kuschuall 10              
 
Boys 4x400 Meter Relay
================================================================================
  Reg Record: R 3:37.00  2008        Paulding                                  
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kalida                                            3:40.00    3:39.23   10   
     1) Josh Verhoff 11                 2) Trevor Vorst 11                
     3) Carter Moore 12                 4) Grant Laudick 11               
  2 Continental                                       3:42.39    3:43.00    8   
     1) Cameron Mason 12                2) Taron Butler 11                
     3) Christian Keller 12             4) Garrett Recker 12              
  3 Paulding                                          3:48.90    3:44.55    6   
     1) Jesse Goings 12                 2) Brandon Jackson 10             
     3) Drew Lumpkins 11                4) Hunter Kesler 11               
  4 Wayne Trace                                       3:45.00    3:57.35    4   
     1) Gage Tinlin 9                   2) Tyce Homier 10                 
     3) Austin Reed 11                  4) Josh Kuhn 12                   
  5 Ayersville                                        3:58.62    4:01.47  
     1) Nicholas Brown 12               2) Ben Seigman 11                 
     3) Dakota Oswalt 10                4) Garrett Shreve 10              
 
Boys 4x800 Meter Relay
================================================================================
  Reg Record: R 8:48.03  2016        Antwerp                                   
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Wayne Trace                                       9:09.00    9:17.15   10   
     1) Owen Manz 9                     2) Ryan Wenninger 9               
     3) Tyce Homier 10                  4) Austin Reed 11                 
  2 Ayersville                                        9:02.81    9:23.32    8   
     1) Ben Seigman 11                  2) Matthew Thieroff 12            
     3) Darion Tracy 12                 4) Chase Vollmar 11               
  3 Kalida                                            9:38.00    9:31.07    6   
     1) Will Zeller 9                   2) Keith Doepker 11               
     3) Treyton Martin 11               4) Jayce Horstman 9               
  4 Paulding                                          9:41.00    9:35.95    4   
     1) Preston Hull 9                  2) Deyton Price 9                 
     3) Isaac Baldwin 12                4) Caleb Manz 9                   
  5 Continental                                       9:15.84   10:38.43  
     1) Bryce Recker 9                  2) Karson Prowant 10              
     3) Noah Becher 10                  4) Justin Etter 10                
 
Boys 800 Sprint Medley
================================================================================
  Reg Record: R 1:38.33  2007        Paulding                                  
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Paulding                                                     1:47.53   10   
     1) Drew Lumpkins 11                2) Seth Dysinger 10               
     3) Hunter Kesler 11                4) Jesse Goings 12                
  2 Continental                                                  1:49.37    8   
     1) Noah Becher 10                  2) Eli Troyer 10                  
     3) Jaden Warner 11                 4) Cameron Mason 12               
  3 Ayersville                                                   1:51.21    6   
     1) Layne Froelich 11               2) Trevor Okuley 10               
     3) Luke Pahl 9                     4) Chase Vollmar 11               
 -- Wayne Trace                                                       DQ  
     1) Cameran Cox 9                   2) Isaac Head 9                   
     3) Nate Shepherd 10                4) Alex Keyser 10                 
 -- Kalida                                            1:50.00         DQ  
     1) Aden Fersch 10                  2) Tanner Schultz 9               
     3) Brad Siefker 11                 4) Chandler Hopkins 12            
 
Boys 1600 Sprint Medley
================================================================================
  Reg Record: R 3:47.00  2004        Fairview                                  
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Continental                                                  3:58.43   10   
     1) Cristian Perez 11               2) Taron Butler 11                
     3) Christian Keller 12             4) Garrett Recker 12              
  2 Kalida                                            4:00.00    4:03.73    8   
     1) Keith Doepker 11                2) Tanner Schultz 9               
     3) Brad Siefker 11                 4) Jayce Horstman 9               
  3 Ayersville                                                   4:08.86    6   
     1) Isaac Hinojosa 12               2) Andrew Miler 9                 
     3) Noah Fisher 10                  4) Matthew Thieroff 12            
  4 Paulding                                                     4:10.42    4   
     1) Isaiah Theobald 12              2) Riley Coil 10                  
     3) Owen Carnahan 10                4) Caleb Manz 9                   
  5 Wayne Trace                                                  4:34.04  
     1) Ethan Moore 9                   2) Andrew Sinn 10                 
     3) Gage Tinlin 9                   4) Bryce Rosswurm 9               
 
Boys Distance Medley
================================================================================
  Reg Record: R 11:31.00  2008        Fairview                                 
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ayersville                                                  11:29.29R  10   
     1) Chase Vollmar 11                2) Ben Seigman 11                 
     3) Matthew Thieroff 12             4) Noah Fisher 10                 
  2 Wayne Trace                                                 12:33.28    8   
     1) Josh Kuhn 12                    2) Ryan Wenninger 9               
     3) Garrett Williamson 9            4) Austin Reed 11                 
  3 Paulding                                                    12:33.39    6   
     1) Seth Dysinger 10                2) Preston Hull 9                 
     3) Deyton Price 9                  4) Caleb Manz 9                   
  4 Kalida                                           12:45.00   13:22.21    4   
     1) Treyton Martin 11               2) Keith Doepker 11               
     3) Brian Edwards 11                4) Will Zeller 9                  
  5 Continental                                                 13:29.41  
     1) Jaden Warner 11                 2) Bryce Recker 9                 
     3) Karson Prowant 10               4) Noah Becher 10                 
 
Boys 4x110 Meter Shuttle Hurdle
================================================================================
  Reg Record: R 1:00.43  2008        Paulding                                  
    School                                               Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Paulding                                                     1:14.98   10   
     1) Jacob Deisler 10                2) Seth Dysinger 10               
     3) Brandon Jackson 10              4) Owen Carnahan 10               
  2 Wayne Trace                                                  1:15.31    8   
     1) Josh Kuhn 12                    2) Carl Kuschuall 10              
     3) Eli Moore 9                     4) Gage Tinlin 9                  
  3 Ayersville                                                   1:20.57    6   
     1) Dakota Oswalt 10                2) Lukas Calhoun 9                
     3) Carson Tracy 10                 4) Luke Pahl 9                    
 
Boys High Jump Relay
================================================================================
  Reg Record: R 12-05  2013        Ayersville                                  
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Eli Troyer                10 Continental          6-02.00    6-00.00    5   
  2 Garrett Recker            12 Continental          5-10.00    5-10.00    5   
  3 Tyce Homier               10 Wayne Trace          5-04.00    5-06.00    3   
  3 Carter Moore              12 Kalida               5-08.00    5-06.00    4   
  5 Ethan Schlachter          12 Ayersville           5-06.00    5-04.00    4   
  5 Garrett Shreve            10 Ayersville           5-02.00    5-04.00    4   
  7 Dylan Vogel               11 Paulding             5-02.00    5-02.00  
  8 Andrew Sinn               10 Wayne Trace          5-02.00    5-00.00    3   
 -- Brad Siefker              11 Kalida               5-04.00       FAIL  
 
Boys Pole Vault Relay
================================================================================
  Reg Record: R 24-06  2009        Paulding                                    
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Aden Fersch               10 Kalida              11-06.00   11-06.00    5   
  2 Tanner Schultz             9 Kalida               9-06.00    9-06.00    5   
  2 Kyle Nicely               12 Ayersville          10-00.00    9-06.00    4   
  4 Karson Prowant            10 Continental          7-00.00    8-00.00    3   
  4 Lukas Calhoun              9 Ayersville           9-00.00    8-00.00    4   
  4 Isaac Gibbs                9 Continental          8-06.00    8-00.00    3   
 -- Brandon Jackson           10 Paulding             9-00.00       FAIL  
 
Boys Long Jump Relay
=====================================================================================
  Reg Record: R 38-01  2008        Ayersville                                  
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1 Cameron Mason             12 Continental         17-05.50   17-05.00   NWI   5   
  2 Tyce Homier               10 Wayne Trace         17-08.00   17-03.50   NWI   3   
  3 Carter Moore              12 Kalida              18-01.00   17-00.75   NWI   4   
  4 Grant Laudick             11 Kalida              18-05.00   16-09.00   NWI   4   
  4 Layne Froelich            11 Ayersville          16-08.00   16-09.00   NWI   2   
  6 Taron Butler              11 Continental         16-08.00   16-07.25   NWI   5   
  7 Ethan Moore                9 Wayne Trace         17-01.00   16-05.00   NWI   3   
  8 Kyle Nicely               12 Ayersville          16-05.50   15-06.75   NWI   2   
  9 Seth Dysinger             10 Paulding            16-11.00   15-04.00   NWI 
 10 Isaac Baldwin             12 Paulding            15-06.00   14-04.25   NWI 
 
Boys Shot Put Relay
================================================================================
  Reg Record: R 104-05.50  2013        Wayne Trace                             
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hunter Miles              12 Ayersville          45-01.00   40-02.50    5   
  2 Evan Mohr                 11 Wayne Trace         40-07.00   37-10.00    4   
  3 Noah Hasch                11 Wayne Trace         41-07.00   37-07.00    4   
  4 Logan Schlachter          10 Ayersville          38-09.00   37-05.00    5   
  5 Wyatt Stauffer            10 Continental         37-07.00   35-08.50    2   
  6 Jacob Eblin               11 Paulding            36-03.00   34-11.50    3   
  7 Dylan Laney                9 Paulding            32-10.00   32-11.00    3   
  7 Kaden Ellerbrock          10 Kalida              35-11.00   32-11.00  
  9 Isaac Gibbs                9 Continental         35-00.00   31-04.00    2   
 10 Brian Edwards             11 Kalida              30-05.00   27-08.50  
 
Boys Discus Throw Relay
================================================================================
  Reg Record: R 279-06  2009        Ayersville                                 
    Name                    Year School                  Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Curtis Mansfield           9 Continental           119-06  110-03.50    3   
  2 Hunter Miles              12 Ayersville            115-07  109-09.50    5   
  3 Logan Schlachter          10 Ayersville            121-03     107-08    5   
  4 Evan Mohr                 11 Wayne Trace           120-03     106-01    4   
  5 Trevor Siefker            10 Kalida                116-00     106-00    2   
  6 Nate Showalter            10 Wayne Trace           110-11   99-04.50    4   
  7 Riley Coil                10 Paulding               99-06      96-07  
  8 Dylan Laney                9 Paulding               98-03   91-04.50  
  9 William McMonigal         12 Continental            95-01      90-10    3   
 10 Kaden Ellerbrock          10 Kalida                 91-06      83-05    2