Licensed to Bryan High School                   Hy-Tek's Meet Manager 4/29/2017
            Jim Lavrich Golden Bear Track Invitational - 4/29/2017             
                             Shaffer Track & Field                             
                       Team Rankings - Through Event 17                        
 
                              Female Team Scores                               
            Place School                                          Points
       ===================================================================
                1 Lake                               MLAK            142  
                2 Evergreen                          EVGR            121  
                2 Bryan                              BRY             121  
                4 Napoleon                           NAP              40  
                5 Wauseon                            WAU              15  
                6 Scott                              SCOT              8  

                               Male Team Scores                                
            Place School                                          Points
       ===================================================================
                1 Bryan                              BRY             154.5
                2 Lake                               MLAK            122.5
                3 Evergreen                          EVGR             80  
                4 Scott                              SCOT             48  
                5 Napoleon                           NAP              40  
                6 Wauseon                            WAU              20 
Women 100 Meter Dash
===================================================================
      Record:   12.40  1992        Rene Schumaker, Ottawa Glandorf             
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 240 Staczek, Mya             Lake                     13.28q  1 
  2 45 Blair, Jada               Napoleon                 13.63q  1 
  3 227 Jackson, Sophia          Lake                     13.64q  2 
  4 201 Noe, Alyssa              Evergreen                13.92q  3 
  5 322 Minor, Allye             Bryan                    13.95q  1 
  6 Adams, Irmoni                Scott                    14.13q  2 
  7 210 Sutter, Bailie           Evergreen                14.21q  3 
  8 318 Smith, Sophie            Bryan                    14.23q  2 
  9 212 Gillen, Alex             Evergreen                14.71   1 
 10 King, Tayiana                Scott                    14.80   3 
 11 205 Skidmore, Bri            Lake                     14.88   2 
 12 Haythorne, Tamia             Scott                    14.90   1 
 13 Gover, Dasia                 Scott                    15.03   2 
 14 515 Wendt, Amanda            Wauseon                  15.09   3 
 15 507 Perez, Jessica           Wauseon                  15.49   3 
 16 307 Morris, Lexie            Bryan                    15.95   3 
 17 26 Steffel, Reilly           Napoleon                 16.03   2 
 18 520 Strauss, Mallorie        Wauseon                  17.08   2 
 -- 42 Heuer, Katelyn            Napoleon                    NT   1 
 
Women 100 Meter Dash
=======================================================================
      Record:   12.40  1992        Rene Schumaker, Ottawa Glandorf             
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 240 Staczek, Mya             Lake                     13.20    10  
  2 201 Noe, Alyssa              Evergreen               J13.20     8  
  3 227 Jackson, Sophia          Lake                     13.40     6  
  4 210 Sutter, Bailie           Evergreen                13.60     4  
  5 Adams, Irmoni                Scott                    13.80     2  
  6 322 Minor, Allye             Bryan                    13.90     1  
  7 318 Smith, Sophie            Bryan                    14.10  
 -- 45 Blair, Jada               Napoleon                    NT  
Preliminaries
  9 212 Gillen, Alex             Evergreen                       
 10 King, Tayiana                Scott                           
 11 205 Skidmore, Bri            Lake                            
 12 Haythorne, Tamia             Scott                           
 13 Gover, Dasia                 Scott                           
 14 515 Wendt, Amanda            Wauseon                         
 15 507 Perez, Jessica           Wauseon                         
 16 307 Morris, Lexie            Bryan                           
 17 26 Steffel, Reilly           Napoleon                        
 18 520 Strauss, Mallorie        Wauseon                         
 -- 42 Heuer, Katelyn            Napoleon                        
 
Women 200 Meter Dash
==========================================================================
      Record:   25.62  2000        McKenzey Weidenhamer, Paulding              
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 201 Noe, Alyssa              Evergreen                27.60   1   10  
  2 227 Jackson, Sophia          Lake                     28.00   1    8  
  3 240 Staczek, Mya             Lake                     28.50   1    6  
  4 322 Minor, Allye             Bryan                    29.10   1    4  
  5 Adams, Irmoni                Scott                    29.30   1    2  
  6 318 Smith, Sophie            Bryan                    29.40   2    1  
  7 237 Donbrosky, Grace         Lake                     29.80   2 
  8 302 DeWitt, Alissa           Bryan                    30.40   2 
  9 212 Gillen, Alex             Evergreen                31.20   3 
 10 Gover, Dasia                 Scott                    31.50   1 
 11 King, Tayiana                Scott                    33.40   1 
 11 206 Kerekes, Emily           Evergreen                33.40   3 
 -- 536 Gorsuch, Keyarra         Wauseon                     NT   2 
 -- 515 Wendt, Amanda            Wauseon                     NT   1 
 -- 537 Garbers, Laurel          Wauseon                     NT   3 
 -- 45 Blair, Jada               Napoleon                    NT   2 
 -- 28 Gibson, Hannah            Napoleon                    NT   3 
 
Women 400 Meter Dash
==========================================================================
      Record:   59.10  2007        Chelsea Gerken, Napoleon                    
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 201 Noe, Alyssa              Evergreen              1:05.90   2   10  
  2 230 Robie, Hannah            Lake                   1:08.30   2    8  
  3 237 Donbrosky, Grace         Lake                   1:09.70   2    6  
  4 303 Morr, Margo              Bryan                  1:10.40   2    4  
  5 202 Matlack, Olivia          Lake                   1:11.30   2    2  
  6 315 Greenler, Mykenzi        Bryan                  1:13.10   1    1  
  7 308 Tinkel, Morgan           Bryan                  1:13.60   1 
 -- Gover, Dasia                 Scott                       NT   1 
 -- Adams, Irmoni                Scott                       NT   1 
 -- 517 Carroll, Megan           Wauseon                     NT   1 
 -- King, Tayiana                Scott                       NT   1 
 -- 7 Woods, Lexi                Napoleon                    NT   2 
 -- 40 McMahan, Kyrstin          Napoleon                    NT   2 
 -- 24 Waisner, Jenny            Napoleon                    NT   2 
 
Women 800 Meter Run
=======================================================================
      Record:   2:21.07  2012        Hannah Fleck, Celina                      
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 306 Zimmerman, Audrey        Bryan                  2:42.60    10  
  2 217 VanOstrand, Savannah     Evergreen              2:45.50     8  
  3 316 Michels, Oda             Bryan                  2:49.90     6  
  4 206 Brand, Nicole            Evergreen              2:50.30     4  
  5 209 Lovell, Emily            Lake                   2:51.30     2  
  6 303 Morr, Margo              Bryan                  2:52.90     1  
  7 203 Petroff, Bri             Lake                   3:01.00  
  8 212 McCloskey, Karissa       Lake                   3:06.60  
  9 Lampkin, Kimberly            Scott                  3:45.30  
 10 Duncan, Jermiah              Scott                  3:59.20  
 -- 512 Falor, Ashtyn            Wauseon                     NT  
 -- 4 Dilbone, Macee             Napoleon                    NT  
 -- 19 Dietrich, Makena          Napoleon                    NT  
 -- 16 Segura, Emily             Napoleon                    NT  
 
Women 1600 Meter Run
=======================================================================
      Record:   5:08.10  2001        Emily Schnitkey, Napoleon                 
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 306 Zimmerman, Audrey        Bryan                  5:56.20    10  
  2 217 VanOstrand, Savannah     Evergreen              6:10.90     8  
  3 203 Petroff, Bri             Lake                   6:14.90     6  
  4 209 Lovell, Emily            Lake                   6:15.70     4  
  5 309 Willis, Brittney         Bryan                  6:19.00     2  
  6 316 Michels, Oda             Bryan                  6:23.60     1  
  7 206 Zielinski, Madison       Lake                   6:38.40  
  8 218 Schwan, Sarah            Evergreen              6:38.70  
 -- 4 Dilbone, Macee             Napoleon                    NT  
 -- 512 Falor, Ashtyn            Wauseon                     NT  
 -- 14 Niekamp, Sydney           Napoleon                    NT  
 -- 21 Schroeder, Lydia          Napoleon                    NT  
 
Women 3200 Meter Run
=======================================================================
      Record:   11:10.32  2001        Kristina Roth, Celina                    
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 306 Zimmerman, Audrey        Bryan                 13:27.40    10  
  2 309 Willis, Brittney         Bryan                 13:42.10     8  
  3 202 Welch, Trinity           Evergreen             13:53.30     6  
  4 206 Zielinski, Madison       Lake                  14:50.60     4  
  5 205 Vidra, Meghan            Lake                  15:01.70     2  
  6 205 Skidmore, Bri            Lake                  15:56.30     1  
 -- 43 Pedraza, Jaime            Napoleon                    NT  
 -- 517 Carroll, Megan           Wauseon                     NT  
 -- 218 Schwan, Sarah            Evergreen                   NT  
 
Women 100 Meter Hurdles
===================================================================
      Record:   14.44  1993        Traci Parsons, Defiance                     
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 234 Fisher, Alyx             Lake                     17.40Q  2 
  2 241 Askins, Colette          Lake                     17.47Q  1 
  3 205 Kennedy, Amelia          Evergreen                17.52Q  1 
  4 317 Krupp, Baylee            Bryan                    18.72Q  2 
  5 209 Gensch, Asia             Evergreen                18.24q  1 
  6 36 Glanz, Kaelynn            Napoleon                 18.69q  1 
  7 222 Kennedy, Olivia          Evergreen                19.57q  1 
  8 226 Johnson, Courtney        Lake                     19.61q  2 
  9 27 Bruns, Alexis             Napoleon                 21.66   2 
 10 545 Russell, Alyssa          Wauseon                  22.31   1 
 -- 6 Peckinpaugh, McKenna       Napoleon                    NT   2 
 
Women 100 Meter Hurdles
=======================================================================
      Record:   14.44  1993        Traci Parsons, Defiance                     
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 234 Fisher, Alyx             Lake                     17.00    10  
  2 205 Kennedy, Amelia          Evergreen                17.20     8  
  3 241 Askins, Colette          Lake                     17.70     6  
  4 209 Gensch, Asia             Evergreen                18.10     4  
  5 226 Johnson, Courtney        Lake                     18.50     2  
  6 317 Krupp, Baylee            Bryan                    18.70     1  
  7 222 Kennedy, Olivia          Evergreen                19.00  
 -- 36 Glanz, Kaelynn            Napoleon                    NT  
Preliminaries
  9 27 Bruns, Alexis             Napoleon                        
 10 545 Russell, Alyssa          Wauseon                         
 -- 6 Peckinpaugh, McKenna       Napoleon                        
 
Women 300 Meter Hurdles
==========================================================================
      Record:   44.80  1993        Traci Parsons, Defiance                     
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 210 Sutter, Bailie           Evergreen                51.90   1   10  
  2 241 Askins, Colette          Lake                     52.00   2    8  
  3 205 Kennedy, Amelia          Evergreen                52.70   1    6  
  4 209 Gensch, Asia             Evergreen                53.00   1    4  
  5 234 Fisher, Alyx             Lake                     53.80   1    2  
  6 305 Peters, Taylor           Bryan                    54.20   2    1  
  7 226 Johnson, Courtney        Lake                     56.40   2 
 -- 27 Bruns, Alexis             Napoleon                    NT   2 
 -- 545 Russell, Alyssa          Wauseon                     NT   2 
 -- 6 Peckinpaugh, McKenna       Napoleon                    NT   1 
 -- 36 Glanz, Kaelynn            Napoleon                    NT   1 
 
Women 4x100 Meter Relay
=======================================================================
      Record:   51.80  1998        Central Catholic                            
                       Preston, Johnson, Loper, Haney                    
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Lake  'A'                                             54.90    10  
     1) Fisher, Alyx                    2) Robie, Hannah                  
     3) Staczek, Mya                    4) Jackson, Sophia                
  2 Bryan  'A'                                            57.00     8  
     1) DeWitt, Alissa                  2) Smith, Sophie                  
     3) Krupp, Baylee                   4) Minor, Allye                   
  3 Evergreen  'A'                                      1:01.10     6  
     1) Kennedy, Olivia                 2) Gillen, Alex                   
     3) Wheeler, Emily                  4) Kerekes, Emily                 
  4 Wauseon  'A'                                        1:06.20     4  
     1) Gault, Sierra                   2) Martinez, Marissa              
     3) Gorsuch, Keyarra                4) Garbers, Laurel                
 -- Napoleon  'A'                                            NT  
     1) Steffel, Reilly                 2) Burke, Savanna                 
     3) Gibson, Hannah                  4) Blair, Jada                    
 
Women 4x200 Meter Relay
=======================================================================
      Record:   1:47.42  2013        Ottawa Glandorf                           
                         D. Ellerbrock, Maag, E. Ellerbrock, Stechschulte  
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Lake  'A'                                           1:54.60    10  
     1) Robie, Hannah                   2) Askins, Colette                
     3) Staczek, Mya                    4) Jackson, Sophia                
  2 Evergreen  'A'                                      1:59.80     8  
     1) Sutter, Bailie                  2) Kennedy, Amelia                
     3) Gensch, Asia                    4) Noe, Alyssa                    
  3 Bryan  'A'                                          2:03.80     6  
     1) DeWitt, Alissa                  2) Greenler, Mykenzi              
     3) Krupp, Baylee                   4) Smith, Sophie                  
  4 Scott  'A'                                          2:04.30     4  
     1) Haythorne, Tamia                2) King, Tayiana                  
     3) Gover, Dasia                    4) Adams, Irmoni                  
  5 Wauseon  'A'                                        2:14.10     2  
     1) Gault, Sierra                   2) Martinez, Marissa              
     3) Gorsuch, Keyarra                4) Garbers, Laurel                
 -- Napoleon  'A'                                            NT  
     1) Burke, Savanna                  2) Gibson, Hannah                 
     3) Dominguez, Sara                 4) Waisner, Jenny                 
 
Women 4x400 Meter Relay
=======================================================================
      Record:   4:07.11  2007        Ottawa Glandorf                           
                         Ellerbrock, Bockrath, Heitmeyer, Schroeder        
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Evergreen  'A'                                      4:36.50    10  
     1) Gensch, Asia                    2) Sutter, Bailie                 
     3) Kennedy, Amelia                 4) VanOstrand, Savannah           
  2 Lake  'A'                                           4:50.30     8  
     1) McCloskey, Karissa              2) Matlack, Olivia                
     3) Johns, Clair                    4) Askins, Colette                
  3 Bryan  'A'                                          5:00.30     6  
     1) Greenler, Mykenzi               2) Peters, Taylor                 
     3) Tinkel, Morgan                  4) Morr, Margo                    
 -- Napoleon  'A'                                            NT  
     1) Dietrich, Makena                2) McMahan, Kyrstin               
     3) Segura, Emily                   4) Bruns, Alexis                  
 
Women 4x800 Meter Relay
=======================================================================
      Record:   9:45.18  2013        Coldwater                                 
                         C. Seas, L. Seas, S. Kanney, K. Siefring          
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Lake  'A'                                          11:12.70    10  
     1) Petroff, Bri                    2) Matlack, Olivia                
     3) Lovell, Emily                   4) McCloskey, Karissa             
  2 Bryan  'A'                                         11:18.20     8  
     1) Michels, Oda                    2) Willis, Brittney               
     3) Zimmerman, Audrey               4) Morr, Margo                    
  3 Evergreen  'A'                                     11:52.50     6  
     1) VanOstrand, Savannah            2) Welch, Trinity                 
     3) Brand, Naomi                    4) Brand, Nicole                  
 -- Napoleon  'A'                                            NT  
     1) Niekamp, Sydney                 2) Woods, Lexi                    
     3) Peckinpaugh, McKenna            4) Dietrich, Makena               
 
Women Pole Vault
================================================================
      Record:   11-00  2011        Alyssa McBride, Bryan                       
    Name                    Year School                 Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 321 Duvernay, Lindsay        Bryan                  7-06.00q 
  2 205 Skidmore, Bri            Lake                   7-00.00q 
  3 505 Smith So, Paige          Wauseon                6-06.00q 
  3 33 Behnfeldt, Olivia         Napoleon               6-06.00q 
  3 202 Welch, Trinity           Evergreen              6-06.00q 
  3 304 Mueller, Jessica         Bryan                  6-06.00q 
  7 2 Prigge, Cailyn             Napoleon               6-00.00q 
  7 517 Carroll, Megan           Wauseon                6-00.00q 
 -- 515 Wendt, Amanda            Wauseon                     NH  
 -- 203 Petroff, Bri             Lake                        NH  
 -- 305 Peters, Taylor           Bryan                       NH  
 -- 22 Kuhlman, Abby             Napoleon                    NH  
 -- 207 Zoltani, Kim             Lake                        NH  
 
Women Pole Vault
=======================================================================
      Record:   11-00  2011        Alyssa McBride, Bryan                       
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  3 505 Smith So, Paige          Wauseon                    JNH  
  8 517 Carroll, Megan           Wauseon                    JNH  
 -- 205 Skidmore, Bri            Lake                        NH  
  7 2 Prigge, Cailyn             Napoleon                   JNH  
  4 33 Behnfeldt, Olivia         Napoleon                   JNH  
  6 304 Mueller, Jessica         Bryan                      JNH  
 -- 321 Duvernay, Lindsay        Bryan                       NH  
  5 202 Welch, Trinity           Evergreen                  JNH  
Preliminaries
 -- 515 Wendt, Amanda            Wauseon                         
 -- 203 Petroff, Bri             Lake                            
 -- 305 Peters, Taylor           Bryan                           
 -- 22 Kuhlman, Abby             Napoleon                        
 -- 207 Zoltani, Kim             Lake                            
 
Women Long Jump
================================================================
      Record:   17-10.50  2007        Julie Snyder, Celina                     
    Name                    Year School                 Prelims 
================================================================
  1 22 Kuhlman, Abby             Napoleon              15-08.50q 
  2 226 Johnson, Courtney        Lake                  15-02.25q 
  3 322 Minor, Allye             Bryan                 15-00.25q 
  4 302 DeWitt, Alissa           Bryan                 14-10.25q 
  5 239 Lowe, Mallory            Lake                  14-00.00q 
  6 233 Robie, Haley             Lake                  13-10.75q 
  7 206 Kerekes, Emily           Evergreen             12-01.00q 
  8 2 Prigge, Cailyn             Napoleon              11-11.25q 
  9 212 Gillen, Alex             Evergreen             11-08.00  
 10 28 Gibson, Hannah            Napoleon              11-04.50  
 10 507 Perez, Jessica           Wauseon               11-04.50  
 12 520 Strauss, Mallorie        Wauseon               11-00.75  
 13 325 Rosendaul, Brittany      Bryan                 10-07.75  
 14 528 Martinez, Marissa        Wauseon                9-03.00  
 -- Brown, Juanita               Scott                       ND  
 -- Duncan, Jermiah              Scott                       ND  
 
Women Long Jump
=======================================================================
      Record:   17-10.50  2007        Julie Snyder, Celina                     
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 22 Kuhlman, Abby             Napoleon              15-08.50    10  
  2 226 Johnson, Courtney        Lake                  15-02.25     8  
  3 322 Minor, Allye             Bryan                 15-00.25     6  
  4 302 DeWitt, Alissa           Bryan                 14-10.25     4  
  5 239 Lowe, Mallory            Lake                  14-00.00     2  
  6 233 Robie, Haley             Lake                  13-10.75     1  
  7 206 Kerekes, Emily           Evergreen             12-01.00  
  8 2 Prigge, Cailyn             Napoleon              11-11.25  
Preliminaries
  9 212 Gillen, Alex             Evergreen                       
 10 28 Gibson, Hannah            Napoleon                        
 10 507 Perez, Jessica           Wauseon                         
 12 520 Strauss, Mallorie        Wauseon                         
 13 325 Rosendaul, Brittany      Bryan                           
 14 528 Martinez, Marissa        Wauseon                         
 -- Brown, Juanita               Scott                           
 -- Duncan, Jermiah              Scott                           
 
Women Shot Put
================================================================
      Record:   42-06  1988        Amy Poor, Celina                            
    Name                    Year School                 Prelims 
================================================================
  1 59 Bostelman, Hayley         Napoleon              34-10.00q 
  2 61 Badenhop, Hannah          Napoleon              33-11.75q 
  3 530 Campbell, Rylee          Wauseon               30-11.50q 
  4 396 Stafford, Dusti          Bryan                 30-05.00q 
  5 48 Butler, Kara              Napoleon              30-04.00q 
  6 226 Krieger, Courtney        Evergreen             30-00.25q 
  7 560 Rupp, Sierra             Wauseon               29-06.50q 
  8 387 Dietsch, Lexi            Bryan                 29-05.50q 
  9 Bester, Trinity              Scott                 28-05.75  
 10 549 Zirkle, Sydney           Wauseon               28-05.00  
 11 221 Mason, Ke'Moni           Lake                  27-11.25  
 12 220 Finney, Rachel           Evergreen             27-01.75  
 13 Burwell, Anya                Scott                 25-08.00  
 14 217 Blandin, Grace           Lake                  24-07.50  
 15 335 Wynne, Hannah            Bryan                 23-05.00  
 16 220 Cluckey, Morgan          Lake                  22-11.00  
 
Women Shot Put
=======================================================================
      Record:   42-06  1988        Amy Poor, Celina                            
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 59 Bostelman, Hayley         Napoleon              34-10.00    10  
  2 61 Badenhop, Hannah          Napoleon              33-11.75     8  
  3 530 Campbell, Rylee          Wauseon               30-11.50     6  
  4 396 Stafford, Dusti          Bryan                 30-05.00     4  
  5 48 Butler, Kara              Napoleon              30-04.00     2  
  6 226 Krieger, Courtney        Evergreen             30-00.25     1  
  7 560 Rupp, Sierra             Wauseon               29-06.50  
  8 387 Dietsch, Lexi            Bryan                 29-05.50  
Preliminaries
  9 Bester, Trinity              Scott                           
 10 549 Zirkle, Sydney           Wauseon                         
 11 221 Mason, Ke'Moni           Lake                            
 12 220 Finney, Rachel           Evergreen                       
 13 Burwell, Anya                Scott                           
 14 217 Blandin, Grace           Lake                            
 15 335 Wynne, Hannah            Bryan                           
 16 220 Cluckey, Morgan          Lake                            
 
Women Discus Throw
================================================================
      Record:   142-02  1988        Tami Moser, Bryan                          
    Name                    Year School                 Prelims 
================================================================
  1 396 Stafford, Dusti          Bryan                    99-02q 
  2 341 Witte, Olivia            Bryan                    89-10q 
  3 59 Bostelman, Hayley         Napoleon                 89-07q 
  4 57 Ashbaugh, Karsyn          Napoleon                 89-03q 
  5 549 Zirkle, Sydney           Wauseon                  89-01q 
  6 530 Campbell, Rylee          Wauseon                  81-10q 
  7 70 Good, Caitlyn             Napoleon                 75-00q 
  8 219 Reihing, Jacee           Lake                     72-05q 
  9 387 Dietsch, Lexi            Bryan                    72-00  
 10 220 Cluckey, Morgan          Lake                     69-02  
 11 560 Rupp, Sierra             Wauseon                  68-06  
 12 224 Eye, Maddy               Lake                     67-11  
 13 224 McCormick, Alexis        Evergreen                66-11  
 14 220 Finney, Rachel           Evergreen                58-04  
 -- Brown, Juanita               Scott                       ND  
 -- Burwell, Anya                Scott                       ND  
 -- Bester, Trinity              Scott                       ND  
 
Women Discus Throw
=======================================================================
      Record:   142-02  1988        Tami Moser, Bryan                          
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 396 Stafford, Dusti          Bryan                    99-02    10  
  2 341 Witte, Olivia            Bryan                    89-10     8  
  3 59 Bostelman, Hayley         Napoleon                 89-07     6  
  4 57 Ashbaugh, Karsyn          Napoleon                 89-03     4  
  5 549 Zirkle, Sydney           Wauseon                  89-01     2  
  6 530 Campbell, Rylee          Wauseon                  81-10     1  
  7 70 Good, Caitlyn             Napoleon                 75-00  
  8 219 Reihing, Jacee           Lake                     72-05  
Preliminaries
  9 387 Dietsch, Lexi            Bryan                           
 10 220 Cluckey, Morgan          Lake                            
 11 560 Rupp, Sierra             Wauseon                         
 12 224 Eye, Maddy               Lake                            
 13 224 McCormick, Alexis        Evergreen                       
 14 220 Finney, Rachel           Evergreen                       
 -- Brown, Juanita               Scott                           
 -- Burwell, Anya                Scott                           
 -- Bester, Trinity              Scott           

Men 100 Meter Dash
===================================================================
      Record:   10.80                                                          
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 35 Franz, Donnie             Napoleon                 11.79Q  1 
  2 213 Van Wert, Hunter         Evergreen                11.80Q  2 
  3 19 Stuber, Tyler             Napoleon                 59.10Q  3 
  4 Jones, Perrion               Scott                    11.93Q  1 
  5 28 Blair, Telly              Napoleon                 12.11Q  2 
  6 Giles, Javell                Scott                    59.20Q  3 
  7 362 Peters, Drew             Bryan                    12.28q  1 
  8 207 Layton, Cole             Lake                     12.54q  2 
  9 535 Malone, Matthew          Wauseon                  12.59q  1 
 10 205 Benson, Jacob            Lake                     12.62q  2 
 11 222 Donnald, Drew            Evergreen                12.71q  1 
 12 350 Winzeler, Spencer        Bryan                    13.13q  2 
 13 507 Johnson, Conner          Wauseon                  14.12q  2 
 14 369 Potvin, Alex             Bryan                    59.30q  3 
 15 208 Serna, Reece             Evergreen                59.40q  3 
 16 214 January, Andrew          Lake                     59.50q  3 
 17 504 Lange, Jordan            Wauseon                  59.60   3 
 -- Cortland, Melik              Scott                       NT   1 
 
Men 100 Meter Dash
==========================================================================
      Record:   10.80                                                          
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 213 Van Wert, Hunter         Evergreen                11.00   1   10  
  2 Jones, Perrion               Scott                    11.10   1    8  
  3 Giles, Javell                Scott                    11.70   1    6  
  4 362 Peters, Drew             Bryan                   J11.70   1    4  
  5 369 Potvin, Alex             Bryan                    12.10   2    3  
  6 207 Layton, Cole             Lake                     12.30   1    2  
  7 214 January, Andrew          Lake                     12.70   2    1  
  8 504 Lange, Jordan            Wauseon                  14.80   2 
 -- 19 Stuber, Tyler             Napoleon                    NT   1 
 -- 28 Blair, Telly              Napoleon                    NT   1 
 -- 208 Serna, Reece             Evergreen                   NT   2 
 -- 35 Franz, Donnie             Napoleon                    NT   1 
Preliminaries
  9 535 Malone, Matthew          Wauseon                            
 10 205 Benson, Jacob            Lake                               
 11 222 Donnald, Drew            Evergreen                          
 12 350 Winzeler, Spencer        Bryan                              
 13 507 Johnson, Conner          Wauseon                            
 -- Cortland, Melik              Scott                              
 
Men 200 Meter Dash
==========================================================================
      Record:   22.30  1988        Jim Thompson, Bath                          
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 Jones, Perrion               Scott                    23.90   1   10  
  2 Giles, Javell                Scott                    24.60   1    8  
  3 208 Serna, Reece             Evergreen                24.80   2    5  
  3 203 Ellison, Zack            Lake                     24.80   1    5  
  4 209 Donnald, Grant           Evergreen               J25.10   2    3  
  5 369 Potvin, Alex             Bryan                   J25.30   2    1.5
  5 207 Layton, Cole             Lake                    J25.30   1    1.5
  6 382 Herold, Matthew          Bryan                   J25.40   2 
  9 354 Woolace, Thibaut         Bryan                    25.50   1 
 10 214 January, Andrew          Lake                     27.30   2 
 -- 504 Lange, Jordan            Wauseon                     NT   3 
 -- Cortland, Melik              Scott                       NT   3 
 -- 532 Figgins, Jonah           Wauseon                     NT   3 
 -- 507 Johnson, Conner          Wauseon                     NT   3 
 -- 29 Krass, Alex               Napoleon                    NT   1 
 -- 33 Wagner, Zack              Napoleon                    NT   1 
 -- 206 Svoboda, Hunter          Evergreen                   NT   1 
 -- 39 Moll, Brandon             Napoleon                    NT   2 
 
Men 400 Meter Dash
==========================================================================
      Record:   49.88  2001        Aaron Weber, Wauseon                        
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 364 Smith, Evan              Bryan                    54.90   3   10  
  2 370 Deel, Logan              Bryan                    55.90   2    8  
  3 360 Pelland, Connor          Bryan                    57.20   2    6  
  4 206 Svoboda, Hunter          Evergreen                57.40   3    4  
  5 206 Rodgers, Hadden          Lake                     58.20   2    3  
  6 204 Haygood, Brian           Lake                   1:01.80   2    2  
  7 224 Finley, Justin           Lake                   1:03.30   3    1  
  8 219 Hassen, Nick             Evergreen              1:04.10   1 
  9 222 Donnald, Drew            Evergreen              1:04.30   1 
 -- Ndiaye, Birama               Scott                       NT   2 
 -- Johnson, Javon               Scott                       NT   2 
 -- 575 Whitmer, Troy            Wauseon                     NT   1 
 -- 532 Figgins, Jonah           Wauseon                     NT   1 
 -- 39 Moll, Brandon             Napoleon                    NT   1 
 -- 45 Gruenhagen, Chase         Napoleon                    NT   3 
 -- Cortland, Melik              Scott                       NT   3 
 -- 13 Smith, Trevor             Napoleon                    NT   1 
 
Men 800 Meter Run
=======================================================================
      Record:   1:58.70  1993        Kirk Woods, Napoleon                      
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Lewis, Enijah                Scott                  2:22.20    10  
  2 350 Winzeler, Spencer        Bryan                  2:23.50     8  
  3 236 Reynolds, Nate           Lake                   2:27.00     6  
  4 230 Perkins, Zach            Lake                   2:27.20     4  
  5 207 Dunn, Gavin              Evergreen              2:33.20     3  
  6 353 Ramey, Shawn             Bryan                  2:34.00     2  
  7 202 Majewski, Alex           Evergreen              2:34.30     1  
  8 211 Bowser, Kyle             Evergreen              2:37.10  
  9 223 Guyton, Johnny           Lake                   2:39.10  
 -- Giles, Carvell               Scott                       NT  
 -- 572 Blanchong, Lucas         Wauseon                     NT  
 -- Johnson, Jamie               Scott                       NT  
 -- 505 Mealer, Reece            Wauseon                     NT  
 -- 505 Flint, Nolan             Wauseon                     NT  
 -- 6 Majewski, Justin           Napoleon                    NT  
 -- 30 Kohout, Ryan              Napoleon                    NT  
 -- 373 Johnson, Austin          Bryan                       NT  
 -- 27 Steward, Scott            Napoleon                    NT  
 
Men 1600 Meter Run
=======================================================================
      Record:   4:23.11  2001        Nick Smith, Tinora                        
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 220 Walker, Timmy            Lake                   5:08.10    10  
  2 352 Cox, Ethan               Bryan                  5:17.40     8  
  3 227 Lighty, Aidan            Lake                   5:21.10     6  
  4 514 Lane, Wyatt              Wauseon                5:23.10     4  
  5 223 Schwan, Ben              Evergreen              5:24.50     3  
  6 366 Vollmar, Race            Bryan                  5:26.70     2  
  7 211 Bowser, Kyle             Evergreen              5:27.00     1  
  8 226 Valentine, Dakota        Lake                   5:43.20  
  9 505 Flint, Nolan             Wauseon                5:45.90  
 10 579 Raker, Andon             Wauseon                5:48.60  
 11 231 Tipping, Auggie          Evergreen              5:53.70  
 -- Thomas, Darnell              Scott                       NT  
 -- 373 Johnson, Austin          Bryan                       NT  
 -- 17 Reyes, Alex               Napoleon                    NT  
 -- 31 Birkhold, Andrew          Napoleon                    NT  
 -- Daniels, Allen               Scott                       NT  
 -- 7 Moore, Collin              Napoleon                    NT  
 
Men 3200 Meter Run
=======================================================================
      Record:   9:30.22  2006        Evan Gaynor, Delta                        
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 372 Gendron, Eric            Bryan                 11:13.30    10  
  2 220 Walker, Timmy            Lake                  11:17.00     8  
  3 227 Lighty, Aidan            Lake                  11:28.10     6  
  4 361 Knight, Andrew           Bryan                 11:32.90     4  
  5 226 Valentine, Dakota        Lake                  13:11.40     3  
 -- 579 Raker, Andon             Wauseon                     NT  
 -- 26 Leonard, Lucas            Napoleon                    NT  
 -- 510 Dominique, Lukas         Wauseon                     NT  
 -- 572 Blanchong, Lucas         Wauseon                     NT  
 -- 352 Cox, Ethan               Bryan                       NT  
 -- 231 Tipping, Auggie          Evergreen                   NT  
 -- 2 Bohls, Charley             Napoleon                    NT  
 -- 4 Druhot, Trevor             Napoleon                    NT  
 
Men 110 Meter Hurdles
===================================================================
      Record:   14.50  1988        Brad Warren, Bath                           
    Name                    Year School                 Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 36 Fisher, Blake             Napoleon                 15.87Q  2 
  2 204 Milliken, Jon            Evergreen                17.78Q  1 
  3 359 Lamb, Konner             Bryan                    16.30Q  2 
  4 386 Wittler, Ryan            Bryan                    18.18Q  1 
  5 375 Andrews, Brycen          Bryan                    17.09q  2 
  6 216 Ruetz, Shane             Evergreen                18.87q  1 
  7 518 Hutchinson, James        Wauseon                  19.30q  1 
  8 513 Arredondo, Branden       Wauseon                  19.85q  2 
  9 23 Gaffney, Joshua           Napoleon                 19.89   1 
 10 215 Garcia, Gabe             Lake                     20.49   2 
 11 523 Carroll, Zachary         Wauseon                  20.60   1 
 12 210 Alemino, Nick            Lake                     22.12   2 
 13 211 Herman, Sam              Lake                     22.26   1 
 -- Koonce, Tyj                  Scott                       NT   2 
 -- Peterson, Wakeso             Scott                       NT   2 
 -- Daniels, Allen               Scott                       NT   1 
 
Men 110 Meter Hurdles
=======================================================================
      Record:   14.50  1988        Brad Warren, Bath                           
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 359 Lamb, Konner             Bryan                    16.20    10  
  2 375 Andrews, Brycen          Bryan                    16.30     8  
  3 204 Milliken, Jon            Evergreen               J17.40     6  
  4 386 Wittler, Ryan            Bryan                   J17.30     4  
  5 216 Ruetz, Shane             Evergreen                18.30     3  
  6 518 Hutchinson, James        Wauseon                  18.40     2  
  7 513 Arredondo, Branden       Wauseon                  19.10     1  
 -- 36 Fisher, Blake             Napoleon                    NT  
Preliminaries
  9 23 Gaffney, Joshua           Napoleon                        
 10 215 Garcia, Gabe             Lake                            
 11 523 Carroll, Zachary         Wauseon                         
 12 210 Alemino, Nick            Lake                            
 13 211 Herman, Sam              Lake                            
 -- Koonce, Tyj                  Scott                           
 -- Peterson, Wakeso             Scott                           
 -- Daniels, Allen               Scott                           
 
Men 300 Meter Hurdles
==========================================================================
      Record:   39.70  1988        Brad Warren, Bath                           
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals
  1 359 Lamb, Konner             Bryan                    43.20   1   10  
  2 357 Manon, Tyler             Bryan                    43.60   1    8  
  3 204 Milliken, Jon            Evergreen                45.60   1    6  
  4 207 Layton, Cole             Lake                     48.20   1    4  
  5 216 Ruetz, Shane             Evergreen                49.00   2    3  
  6 386 Wittler, Ryan            Bryan                    50.80   2    2  
  7 215 Garcia, Gabe             Lake                     53.60   2    1  
  8 208 Cole, Dylan              Lake                     54.20   2 
 -- 518 Hutchinson, James        Wauseon                     NT   1 
 -- Koonce, Tyj                  Scott                       NT   1 
 -- 523 Carroll, Zachary         Wauseon                     NT   2 
 -- 513 Arredondo, Branden       Wauseon                     NT   2 
 -- 36 Fisher, Blake             Napoleon                    NT   2 
 -- 23 Gaffney, Joshua           Napoleon                    NT   1 
 -- Peterson, Wakeso             Scott                       NT   1 
 
Men 4x100 Meter Relay
=======================================================================
      Record:   42.64  2006        Williamston                                 
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Evergreen  'A'                                        47.80    10  
     1) Milliken, Jon                   2) Donnald, Grant                 
     3) Pawlaczyk, Colten               4) Serna, Reece                   
  2 Bryan  'A'                                            48.00     8  
     1) Lamb, Konner                    2) Andrews, Brycen                
     3) Potvin, Alex                    4) Peters, Drew                   
  3 Lake  'A'                                             49.50     6  
     1) Ellison, Zack                   2) Guyton, Johnny                 
     3) Layton, Cole                    4) Benson, Jacob                  
  4 Wauseon  'A'                                          51.90     4  
     1) Veith, Damian                   2) Malone, Matthew                
     3) Smith, Zebadiah                 4) Smith, Garrett                 
 -- Scott  'A'                                               NT  
     1) Johnson, Jamie                  2) Giles, Carvell                 
     3) Giles, Javell                   4) Jones, Perrion                 
 -- Napoleon  'A'                                            NT  
     1) Blair, Telly                    2) Fisher, Blake                  
     3) Wagner, Zack                    4) Stuber, Tyler                  
 
Men 4x200 Meter Relay
=======================================================================
      Record:   1:33.71  2007        Paulding                                  
                         D. Miles, A. Mott, J. JOhnson, C. Rhonehouse      
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Evergreen  'A'                                      1:40.80    10  
     1) Milliken, Jon                   2) Donnald, Grant                 
     3) Svoboda, Hunter                 4) Serna, Reece                   
  2 Bryan  'A'                                          1:41.60     8  
     1) Herold, Matthew                 2) Potvin, Alex                   
     3) Andrews, Brycen                 4) Peters, Drew                   
  3 Lake  'A'                                           1:42.30     6  
     1) Ellison, Zack                   2) Guyton, Johnny                 
     3) Rodgers, Hadden                 4) Benson, Jacob                  
  4 Wauseon  'A'                                        1:56.00     4  
     1) Veith, Damian                   2) Smith, Zebadiah                
     3) Arredondo, Branden              4) Smith, Garrett                 
 -- Scott  'A'                                               NT  
     1) Giles, Javell                   2) Giles, Carvell                 
     3) Jones, Perrion                  4) Cortland, Melik                
 -- Napoleon  'A'                                            NT  
     1) Krass, Chris                    2) Druhot, Trevor                 
     3) Dachenhaus, Bryant              4) Krass, Alex                    
 
Men 4x400 Meter Relay
=======================================================================
      Record:   3:27.10  1988        Central Catholic                          
                         Lee, Hutchins, Komorwoski, Tisdale                
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Lake  'A'                                           4:30.20    10  
     1) Perkins, Zach                   2) Rodgers, Hadden                
     3) Haygood, Brian                  4) Finley, Justin                 
 -- Scott  'A'                                               NT  
     1) Cortland, Melik                 2) Peterson, Wakeso               
     3) Johnson, Jamie                  4) Lewis, Enijah                  
 -- Napoleon  'A'                                            NT  
     1) Moll, Brandon                   2) Smith, Trevor                  
     3) Niekamp, Carter                 4) Oberhaus, Ryan                 
 -- Wauseon  'A'                                             NT  
     1) Newlove, Owen                   2) Hutchinson, James              
     3) Carroll, Zachary                4) Whitmer, Troy                  
 -- Evergreen  'A'                                           NT  
     1) Donnald, Grant                  2) Svoboda, Hunter                
     3) Milliken, Jon                   4) Van Wert, Hunter               
 -- Bryan  'A'                                               NT  
     1) Manon, Tyler                    2) Smith, Evan                    
     3) Johnson, Austin                 4) Deel, Logan                    
 
Men 4x800 Meter Relay
=======================================================================
      Record:   8:09.38  2006        Williamston                               
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Bryan  'A'                                          8:59.10    10  
     1) Manon, Tyler                    2) Johnson, Austin                
     3) Deel, Logan                     4) Smith, Evan                    
  2 Lake  'A'                                           9:37.40     8  
     1) Perkins, Zach                   2) Guyton, Johnny                 
     3) Walker, Timmy                   4) Finley, Justin                 
  3 Scott  'A'                                          9:42.80     6  
     1) Johnson, Jamie                  2) Johnson, Javon                 
     3) Giles, Carvell                  4) Lewis, Enijah                  
  4 Wauseon  'A'                                        9:44.10     4  
     1) Lane, Wyatt                     2) Raker, Andon                   
     3) Dominique, Lukas                4) Newlove, Owen                  
  5 Evergreen  'A'                                      9:54.80     3  
     1) Majewski, Alex                  2) Smith, Kyle                    
     3) Hassen, Nick                    4) Dunn, Gavin                    
 -- Napoleon  'A'                                            NT  
     1) Birkhold, Andrew                2) Gaffney, Daniel                
     3) Kohout, Ryan                    4) Gruenhagen, Chase              
 
Men High Jump
================================================================
      Record:    6-09  2007        Ryan Fleck, Napoleon                        
    Name                    Year School                 Prelims 
================================================================
Preliminaries
  1 43 Ricketts, Garrett         Napoleon               5-06.00q 
  2 203 Ellison, Zack            Lake                   5-04.00q 
  2 48 Dachenhaus, Bryant        Napoleon               5-04.00q 
  4 360 Pelland, Connor          Bryan                  5-00.00q 
  5 213 Smith, Tay'len           Lake                   4-10.00q 
 -- Cortland, Melik              Scott                       NH  
 -- Johnson, Javon               Scott                       NH  
 -- 525 Newlove, Owen            Wauseon                     NH  
 -- 519 Pile, Andrew             Wauseon                     NH  
 -- 211 Herman, Sam              Lake                        NH  
 -- 215 Butts, Eric              Evergreen                   NH  
 -- Johnson, Martez              Scott                       NH  
 -- 375 Andrews, Brycen          Bryan                       NH  
 
Men High Jump
=======================================================================
      Record:    6-09  2007        Ryan Fleck, Napoleon                        
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 43 Ricketts, Garrett         Napoleon               5-06.00    10  
  2 203 Ellison, Zack            Lake                   5-04.00     8  
  3 48 Dachenhaus, Bryant        Napoleon              J5-04.00     6  
  4 360 Pelland, Connor          Bryan                  5-00.00     4  
  5 213 Smith, Tay'len           Lake                   4-10.00     3  
Preliminaries
 -- Cortland, Melik              Scott                           
 -- Johnson, Javon               Scott                           
 -- 525 Newlove, Owen            Wauseon                         
 -- 519 Pile, Andrew             Wauseon                         
 -- 211 Herman, Sam              Lake                            
 -- 215 Butts, Eric              Evergreen                       
 -- Johnson, Martez              Scott                           
 -- 375 Andrews, Brycen          Bryan                           
 
Men Shot Put
================================================================
      Record:   56-00  1998        Holmes, Central Catholic                    
    Name                    Year School                 Prelims 
================================================================
  1 51 Meece, Sam                Napoleon              49-02.75q 
  2 235 Cluckey, Michael         Lake                  42-08.00q 
  3 389 Brown, Keegan            Bryan                 37-00.00q 
  4 56 Arno, Brad                Napoleon              36-02.00q 
  5 221 Adkins, Josh             Evergreen             35-10.50q 
  6 243 Urias, Jimmy             Lake                  35-03.00q 
  7 531 Mahlman, Carson          Wauseon               35-01.00q 
  8 40 Rettig, Kyle              Napoleon              35-00.50q 
  9 342 Webb, Josh               Bryan                 34-03.75q 
 10 234 Smithmyer, William       Evergreen             33-04.50  
 10 240 Pawlaczyk, Colten        Evergreen             33-04.50  
 12 534 Sauber, Camden           Wauseon               33-03.50  
 13 233 Eisenhauer, Brendan      Lake                  33-01.50  
 14 347 Hoffman, Carter          Bryan                 32-06.00  
 15 578 Juarez, Angel            Wauseon               32-00.50  
 -- King, Trayvon                Scott                       ND  
 -- 238 Jenkins, Jace            Evergreen                   ND  
 -- Johnson, Martez              Scott                       ND  
 
Men Shot Put
=======================================================================
      Record:   56-00  1998        Holmes, Central Catholic                    
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 51 Meece, Sam                Napoleon              49-02.75    10  
  2 235 Cluckey, Michael         Lake                  42-08.00     8  
  3 389 Brown, Keegan            Bryan                 37-00.00     6  
  4 56 Arno, Brad                Napoleon              36-02.00     4  
  5 221 Adkins, Josh             Evergreen             35-10.50     3  
  6 243 Urias, Jimmy             Lake                  35-03.00     2  
  7 531 Mahlman, Carson          Wauseon               35-01.00     1  
  8 40 Rettig, Kyle              Napoleon              35-00.50  
  9 342 Webb, Josh               Bryan                 34-03.75  
Preliminaries
 10 234 Smithmyer, William       Evergreen                       
 10 240 Pawlaczyk, Colten        Evergreen                       
 12 534 Sauber, Camden           Wauseon                         
 13 233 Eisenhauer, Brendan      Lake                            
 14 347 Hoffman, Carter          Bryan                           
 15 578 Juarez, Angel            Wauseon                         
 -- King, Trayvon                Scott                           
 -- 238 Jenkins, Jace            Evergreen                       
 -- Johnson, Martez              Scott                           
 
Men Discus Throw
================================================================
      Record:   197-03  2016        Sam Meece, Napoleon                        
    Name                    Year School                 Prelims 
================================================================
  1 51 Meece, Sam                Napoleon                200-11q 
  2 235 Cluckey, Michael         Lake                    144-09q 
  3 389 Brown, Keegan            Bryan                   133-06q 
  4 238 Jenkins, Jace            Evergreen               121-07q 
  5 391 Teegarden, Austin        Bryan                   119-05q 
  6 234 Smithmyer, William       Evergreen               111-05q 
  7 342 Webb, Josh               Bryan                   110-04q 
  8 235 Worline, Jack            Evergreen               109-11q 
  9 54 Mack, Noah                Napoleon                107-00q 
 10 243 Urias, Jimmy             Lake                    100-04  
 11 550 Sosa, Samuel             Wauseon                  97-06  
 12 534 Sauber, Camden           Wauseon                  96-07  
 13 40 Rettig, Kyle              Napoleon                 94-09  
 14 535 Malone, Matthew          Wauseon                  93-05  
 15 244 Meek, Chris              Lake                     79-10  
 -- Johnson, Martez              Scott                       ND  
 -- King, Trayvon                Scott                       ND  
 -- Braswell, Marquez            Scott                       ND  
 
Men Discus Throw
=======================================================================
      Record:   197-03  2016        Sam Meece, Napoleon                        
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 51 Meece, Sam                Napoleon                200-11    10  
  2 235 Cluckey, Michael         Lake                    144-09     8  
  3 389 Brown, Keegan            Bryan                   133-06     6  
  4 238 Jenkins, Jace            Evergreen               121-07     4  
  5 391 Teegarden, Austin        Bryan                   119-05     3  
  6 234 Smithmyer, William       Evergreen               111-05     2  
  7 342 Webb, Josh               Bryan                   110-04     1  
  8 235 Worline, Jack            Evergreen               109-11  
  9 54 Mack, Noah                Napoleon                107-00  
Preliminaries
 10 243 Urias, Jimmy             Lake                            
 11 550 Sosa, Samuel             Wauseon                         
 12 534 Sauber, Camden           Wauseon                         
 13 40 Rettig, Kyle              Napoleon                        
 14 535 Malone, Matthew          Wauseon                         
 15 244 Meek, Chris              Lake                            
 -- Johnson, Martez              Scott                           
 -- King, Trayvon                Scott                           
 -- Braswell, Marquez            Scott